CZEN

Aktuality

Tomáš Doležil hostem v podcastu Offline Štěpána Křečka

Odlišuje se výrazně právo v Česku od ostatních zemí a dochází k jeho sjednocování? Jak se dnešní právo propojuje s odvětvími jako private equity a M&A? Může v některých ohledech brzdit právo a regulace reálný business? Na tyto a další všetečné otázky odpovídá partner JŠK Tomáš Doležil v 15. epizodě podcastu Offline Štěpána Křečka s názvem "Právo je to, co žijeme".

Podcast si můžete naladit zde.

7. 2. 2020

JŠK úspěšně zastupovala BHS Private Equity Fund při akvizici předního výrobce elektrických rozvaděčů a externím financování transakce

Naše advokátní kancelář poskytla právní poradenství investičnímu fondu BHS Private Equity Fund při dalším rozšíření svých aktiv, tentokrát o výrobní podnik DCK Holoubkov Bohemia a.s.

Více informací zde.

4. 2. 2020

Novou partnerkou JŠK se stala Marta Fišnerová

Advokátní kancelář JŠK s radostí oznamuje, že od ledna tohoto roku se její pátou partnerkou stává advokátka Marta Fišnerová.

„Marta je s námi už patnáct let a málokdo si zaslouží partnerskou pozici tak, jako ona. Společně se nám podařilo dosáhnout úžasné výsledky při práci pro finanční sektor, hlavně pojišťovny. Zatím nás to nepřestalo bavit, naopak máme řadu další plánů. Těším se na ně.“ Říká ke jmenování Eva Nováková, partnerka JŠK.

Celá tisková zpráva zde.

20. 1. 2020
« Předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37 Následující »