CZEN

Aktuality

Ples díkůvzdání AmCham 2019

V sobotu 23. listopadu se na Žofíně konal tradiční Ples díkůvzdání. JŠK měla opět možnost přivítat své klienty u slavnostního korporátního stolu a svou účastí i dárkovým poukazem do tiché aukce na vyhlídkový let pilotovaný partnerem Romanem Kramaříkem přispět na charitativní projekt One World Many Voices, který podporuje aktivní zapojení žáků a studentů do společnosti. Hudební doprovod během večera zajistili Jan Smigmator a Swinging Quartet či zpěvačka Tereza Mašková.

26. 11. 2019

Článek Hany Císlerové pro Zdravotnický deník

Hana Císlerová, naše expertka na právo duševního vlastnictví, napsala pro Zdravotnický deník článek ohledně nových možností pro výrobce generických léků.

17. 10. 2019

Panelová diskuze CVCA na téma fondového financování

Děkujeme CVCA za organizaci zajímavé panelové diskuze na téma fondového financování v ČR a CEE v prostorách Altánů Kampa. Přednášející z Londýna Kevin-Paul Deveau, partner společnosti Reed Smith LLP, William A. Lamain, ředitel oddělení fondového financování v Raiffeisen Bank International AG, London Branch a Radovan Nesrsta, partner společnosti Enern Praha poutavě a interaktivně hovořili o svých zkušenostech v oblasti financování PE fondů, trendech a vývoji na evropském trhu a také o roli bank. Panelovou diskusi moderoval partner naší advokátní kanceláře a vedoucí týmu M&A/PE Tomáš Doležil.

11. 10. 2019
« Předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36 Následující »