CZEN

Aktuality

JŠK poradcem KKCG při akvizici podílu v SAZKA Group

Advokátní kancelář JŠK poskytla skupině KKCG poradenství ohledně akvizice podílu ve skupině SAZKA Group. Skupiny KKCG Karla Komárka a EMMA Capital Jiřího Šmejce se v polovině března 2019 dohodly na rozdělení aktiv v rámci skupiny SAZKA Group. Nyní došlo k úspěšnému dokončení transakce. Naše poradenství klientovi zahrnovalo především korporátní poradenství týkající se české části transakce.

Více informací zde.

17. 7. 2019

Oslava 15. výročí založení JŠK | aftermovie

Ještě jednou děkujeme všem, kteří s námi přišli oslavit naše patnácté výročí. Věříme, že si sváteční chvíle rádi připomenete krátkým videem. Přejeme krásné léto!

24. 6. 2019

Letní party k patnáctému výročí založení JŠK

Naše advokátní kancelář minulý týden ve čtvrtek 6. 6. přivítala na dvě stovky klientů a přátel na své již tradiční letní party, která se letos nesla v duchu čísla patnáct. V krásných prostorách restaurace Mánes moderátor Tomáš Hanák nejprve 15 záludnými otázkami  zpovídal partnery JŠK Evu Novákovou, Romana Kramaříka, Romana Šťastného a Tomáše Doležila. Následoval koncert Thoma Artwaye, sympatického zpěváka, který na svůj 15. hit stále čeká. Hosté mohli během večera ochutnat 15 druhů výtečných zmrzlin či 15 originálních míchaných drinků a nakonec si zatančili na výběr největších hitů posledních 15 let.

Na fotky z oslavy se můžete podívat zde.

11. 6. 2019
« Předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34 Následující »