CZEN

Aktuality

JŠK partnerem Tilia Impact Ventures

Naše advokátní kancelář se stala hrdým partnerem investičního fondu Tilia Impact Ventures. Jedná se o první fond v České republice zaměřený na podporu sociálních podniků, jejichž business modely jdou ruku v ruce s významným a měřitelným společenským dopadem. Cílem fondu je rozvíjet sektor investic do společensky prospěšných podniků a podpořit sociální inovátory, kteří chtějí svůj dopad významně šířit s pomocí finančně udržitelného obchodního modelu.

15. 10. 2018

PONTES Prague Retreat 2018

V rámci akce PONTES Prague Retreat 2018 jsme o víkendu přivítali naše kolegy ze sítě PONTES the CEE lawyers na společném setkání v Praze. Dorazilo téměř 60 zástupců kanceláří z Bratislavy, Bukurešti, Budapešti, Sofie, Vídně a Varšavy. Všem moc děkujeme, byli jste skvělí a těšíme na PONTES Retreat 2019 v Polsku!

Momentky z akce si můžete prohlédnout zde.

24. 9. 2018

Okřídlený lev vlétá do posledního týdne mise

Pokus o první sólový oblet světa československým pilotem vstupuje do závěrečné fáze. Aviatik a partner advokátní kanceláře JŠK Roman Kramařík zítra v poledne startuje na nejdelší úsek nad vodou (Atlantický oceán) z kanadského Halifaxu na Azorské ostrovy. Poté jej čeká přelet do Spojeného království, Německa a v sobotu do Prahy. Na své cestě už 3x překonal stávající český rekord v letu na vzdálenost.

Více informací zde.

4. 9. 2018
« Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 20 30 39 Následující »