CZEN

Aktuality

Pozvánka na seminář: Obecné nařízení o ochraně osobních údajů

Advokátní kancelář JŠK ve spolupráci s Evou Škorníčkovou, právní konzultantkou pro IT bezpečnost a ochranu osobních údajů, a Pavlem Hruškou, konzultantem v oblasti kybernetické bezpečnosti, pořádají odpolední seminář na téma: Obecné nařízení o ochraně osobních údajů aneb co nás čeká a nemine. Seminář se uskuteční 1. prosince ve 14.00. Více informací naleznete v pozvánce.

24. 11. 2016

Pracovní snídaně: PRAKTICKÝ PRŮVODCE - KONCEPČNÍ NOVELA ZÁKONÍKU PRÁCE

JŠK dne 23. listopadu 2016 uspořádala snídaňový seminář věnovaný koncepční novele zákoníku práce. Seniorní advokátky Janka Brezániová a Petra Dyčková přednesly prezentaci, v níž nastínily navrhované změny v oblasti vedoucích pracovníků (zavedení tzv. „vedoucího řídícího zaměstnance“), dovolené, homeworkingu a teleworkingu, přechodu práv a povinností z pracovněprávních vztahů, ochrany proti stresu, násilí a obtěžování na pracovišti, a dohod konaných mimo pracovní poměr.

23. 11. 2016

Pozvánka na pracovní snídani: PRAKTICKÝ PRŮVODCE - KONCEPČNÍ NOVELA ZÁKONÍKU PRÁCE

JŠK pořádá další snídaňový seminář tentokrát na téma: PRAKTICKÝ PRŮVODCE - KONCEPČNÍ NOVELA ZÁKONÍKU PRÁCE. Seminář se uskuteční ve středu 23. listopadu 2016. Více informací naleznete v pozvánce.

3. 11. 2016