CZEN

Aktuality

JŠK úspěšně zastupovala investiční fond Genesis Growth Equity Fund I při akvizici HC electronics

JŠK poskytla právní poradenství investičnímu fondu Genesis Growth Equity Fund I při akvizici majoritního podílu ve společnosti HC electronics s.r.o. Součástí transakce byla komplexní právní prověrka, strukturování a poradenství v souvislosti s akvizičním financováním. „Transakce a práce pro private equity fondy nás opravdu baví, zejména, když jde o tak komplexní projekt jako tento. Těší nás, že jsme GGEF I mohli pomoci k další investici a věříme, že bude úspěšná,“ doplňuje Tomáš Doležil, který na projektu spolupracoval s advokáty Lucou Regecovou, Danielem Pospíšilem a koncipienty Janem Koprnickým, Filipem Kvapilem.

17. 3. 2022

JŠK úspěšně zastupovala cresco&finance při prodeji společností Krnovská škrobárna a Krnovský lihovar strategickému investorovi

JŠK poskytla právní poradenství severomoravské investiční společnosti cresco&finance a.s.
v souvislosti s prodejem společností Krnovská škrobárna spol. s r.o. a Krnovský lihovar spol. s r. o. investiční skupině Reticulum Holding.

„Jednalo o napínavý souboj více zájemců až do poslední chvíle. Tomu odpovídal celý proces a naše role v něm. Zdá se, že obě společnosti nakonec našly toho pravého investora, k čemuž jsme klientovi naší asistencí rádi pomohli,“ řekl Tomáš Doležil, který na projektu spolupracoval s advokátkou Helenou Hailichovou a koncipientem Janem Koprnickým.

Tisková zpráva zde.

20. 7. 2021

JŠK úspěšně zastupovala cresco&finance při prodeji společnosti Silnice Morava strategickému investorovi

Naše kancelář poskytla právní poradenství společníkům severomoravské investiční společnosti cresco&finance a.s. v souvislosti s prodejem její dceřiné společnosti SILNICE MORAVA s.r.o. společnosti IMOS Brno, a.s. Naše asistence zahrnovala zejména přípravu a vyjednávání transakční dokumentace.

Tisková zpráva zde.

 

25. 5. 2021
« Předchozí 1 2 3 4 5 12 22 33 43 Následující »