CZEN

Aktuality

Spolupráce s CZC

JŠK poskytuje právní poradenství majitelům jednoho z největších internetových obchodů s výpočetní technikou a elektronikou,  CZC, v souvislosti s investicí E-Commerce Holding (Rockaway a EPH) do společnosti. Investice E-Commerce Holding do e-shopu CZC je považována za jednu z nejvýznamnějších transakcí v oblasti internetového obchodu v České republice v tomto roce.

19. 8. 2015

Nové posily v JŠK

JŠK v letním období rozšířila svůj tým o nové posily z řad advokátních koncipientů a právních asistentů.

Barbora Šafaříková nastoupila na pozici koncipientky. Barbora vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a studovala evropské právo na univerzitě KU Leuven v Belgii. Před příchodem do JŠK Barbora získala zkušenosti v oblasti soutěžního práva a veřejných zakázek. Současně se zaměřuje na občanské, obchodní a korporátní právo.

Michal Kastl a Světlana Kubišová nastoupili na pozice právních asistentů. S příchodem nových tváří se zvýšil celkový počet právních poradců na 21.

17. 8. 2015

Seminář: Hiring & Firing - Practical Czech Labour Law and Tax Tips (not only) for Expats

JŠK Vás ve spolupráci s ASB srdečně zve na odborný seminář Hiring & Firing - Practical Czech Labour Law and Tax Tips (not only) for Expats. Seminář se uskuteční 18. června od 9:00 do 12:30 v prostorách JŠK a je  určen především pro zahraniční manažery. Vstupné je zdarma. Kapacita míst je omezena; doporučujeme včasnou rezervaci.

29. 5. 2015