CZEN

Aktuality

Nové posily v JŠK

JŠK v letním období rozšířila svůj tým o nové posily z řad advokátních koncipientů a právních asistentů.

Barbora Šafaříková nastoupila na pozici koncipientky. Barbora vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a studovala evropské právo na univerzitě KU Leuven v Belgii. Před příchodem do JŠK Barbora získala zkušenosti v oblasti soutěžního práva a veřejných zakázek. Současně se zaměřuje na občanské, obchodní a korporátní právo.

Michal Kastl a Světlana Kubišová nastoupili na pozice právních asistentů. S příchodem nových tváří se zvýšil celkový počet právních poradců na 21.

17. 8. 2015

Seminář: Hiring & Firing - Practical Czech Labour Law and Tax Tips (not only) for Expats

JŠK Vás ve spolupráci s ASB srdečně zve na odborný seminář Hiring & Firing - Practical Czech Labour Law and Tax Tips (not only) for Expats. Seminář se uskuteční 18. června od 9:00 do 12:30 v prostorách JŠK a je  určen především pro zahraniční manažery. Vstupné je zdarma. Kapacita míst je omezena; doporučujeme včasnou rezervaci.

29. 5. 2015

Pracovní snídaně: Náhrada škody a její ekonomické aspekty

JŠK ve spolupráci s Unií podnikových právníků (UPP) a RSM TACOMA pořádala 21. května odborný seminář na téma Náhrada škody a její ekonomické aspekty.

Přednášejícími byli Eva Nováková (Partner, JŠK), Petra Dyčková (Advokátka, JŠK), Radka Svobodová (Head of Valuation, RSM Tacoma) a Rudolf Hájek (Manager, RSM Tacoma).

22. 5. 2015