CZEN

Aktuality

Tisková zpráva

JŠK poskytlo právní poradenství fondu 3TS Capital Partners v souvislosti s jeho investicí ve výši 5,5 milionů euro do společnosti ZOOT a.s., největšího online obchodu s módou a designem v České republice.

27. 1. 2015

Příchod dvou nových koncipientek Zuzany Hebké a Martiny Bacíkové

Advokátní kancelář JŠK rozšířila svůj tým o dvě nové koncipientky, Zuzanu Hebkou a Martinu Bacíkovou. S příchodem nových tváří, které do kanceláře nastoupily v průběhu posledních tří měsíců, se zvýšil celkový počet na 19 právních poradců.

Zuzana Hebká je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, kde v roce 2014 získala magisterský titul. Zuzana studovala také na Université de Lausanne ve Švýcarsku. Během svých studií, před příchodem do JŠK, pracovala pro pražskou pobočku mezinárodní advokátní kanceláře Squire Sanders (nyní Squire Patton Boggs). Zuzana se v rámci JŠK zaměřuje převážně na právo občanské a právo obchodních společností, pojišťovnictví a nemovitosti.

Martina je rovněž absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy, kde získala v roce 2012 magisterský titul. Před příchodem do JŠK působila Martina u jedné z největších českých advokátních kanceláří Havel, Holásek & Partners, kde se zaměřovala na fúze a akvizice. Martina také pracovala u mezinárodní advokátní kanceláře Kinstellar, kde se zaměřovala na právo financí, bankovnictví a kapitálových trhů. Martina se v rámci JŠK zaměřuje zejména na obchodní právo, právo obchodních společností, fúze a akvizice, právo duševního vlastnictví včetně mediálního a reklamního práva.

22. 1. 2015

Vyhlášení vítěze soutěže studentských prací

JŠK ve spolupráci s Právnickým akademickým spolkem Juristi a za podpory portálu obczan.cz vyhlásila vítěze soutěže studentských prací na téma: Náhrada duševních útrap v souvislosti s poškozením zdraví v rakouském a německém právu. Vítězce Barboře Dufkové gratulujeme.  

20. 1. 2015