CZEN

Aktuality

Článek Hany Císlerové pro Zdravotnický deník

Hana Císlerová, naše expertka na právo duševního vlastnictví, napsala pro Zdravotnický deník článek ohledně nových možností pro výrobce generických léků.

17. 10. 2019

Panelová diskuze CVCA na téma fondového financování

Děkujeme CVCA za organizaci zajímavé panelové diskuze na téma fondového financování v ČR a CEE v prostorách Altánů Kampa. Přednášející z Londýna Kevin-Paul Deveau, partner společnosti Reed Smith LLP, William A. Lamain, ředitel oddělení fondového financování v Raiffeisen Bank International AG, London Branch a Radovan Nesrsta, partner společnosti Enern Praha poutavě a interaktivně hovořili o svých zkušenostech v oblasti financování PE fondů, trendech a vývoji na evropském trhu a také o roli bank. Panelovou diskusi moderoval partner naší advokátní kanceláře a vedoucí týmu M&A/PE Tomáš Doležil.

11. 10. 2019

JŠK právním poradcem Catalyst Capital při akvizici Olympie

JŠK poskytla právní poradenství investiční skupině Catalyst Capital při akvizici obchodního centra Olympia Olomouc. Olympia Olomouc je regionální obchodní centrum s více než 30 000 metry čtverečními pronajímatelné plochy. Transakci vedl partner JŠK Roman Šťastný ve spolupráci s advokátem Danielem Pospíšilem, koncipientkou Janou Sabovou a vedoucím advokátem Patrikem Müllerem, který byl zodpovědný za právní prověrku společnosti.

4. 10. 2019
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 10 20 29 38 Následující »