CZEN

Aktuality

Chambers and Partners doporučují JŠK v oblasti M&A a korporátního práva

S radostí oznamujeme, že prestižní mezinárodní žebříček advokátních kanceláří Chambers and Partners zařadil naši advokátní kancelář v hodnocení firem ve svém vydání pro rok 2019 za oblast M&A a korporátního práva. Individuální hodnocení pak získal partner JŠK Tomáš Doležil, který je vedoucím týmu M&A.

Cesta k zařazení do hodnocení je dlouhá a předpokládá desítky úspěšně dokončených transakcí. Děkujeme všem našim klientům, bez kterých by to nebylo možné. A děkujeme také všem kolegům, kteří svou expertízou a nasazením k tomuto úspěchu přispěli. Věříme, že se budeme posunovat výše.

15. 3. 2019

Druhý ročník semináře Corpo Refresh

Ve středu 9. ledna v dopoledních hodinách se v nově zrekonstruovaných konferenčních prostorách hotelu Marriott uskutečnil již druhý ročník semináře Corpo Refresh 2018. Korporátní týmy advokátních kanceláří JŠK a Majerník & Miháliková v čele s Tomášem Doležilem a Katarínou Mihálikovou představily účastníkům interaktivní formou nejdůležitější změny v oblasti obchodního a pracovního práva za rok 2018 a také novinky v oblasti softwaru a kryptoměn. Děkujeme účastníkům za pozitivní zpětnou vazbu a těšíme se na viděnou zase za rok!

11. 1. 2019

Corpo Refresh 2018

Ve středu 9. ledna 2019 budeme pořádat seminář na téma „Corpo Refresh 2018“, kde si připomeneme nejzajímavější a nejdůležitější změny v oblasti obchodního a pracovního práva za rok 2018. Seminář se bude konat v hotelu Prague Marriott Hotel V Celnici a pořádáme ho ve spolupráci s bratislavskou advokátní kanceláří Majerník & Miháliková.

3. 1. 2019
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 9 18 26 34 Následující »