CZEN

Aktuality

Zástupci JŠK přednášeli na Podzimním semináři právníků energetických společností

Unie podnikových právníků (UPP) zorganizovala na konci září Podzimní seminář právníků energetických společností, na kterém naši zástupci Eva Nováková a Patrik Müller přednášeli na téma Odpovědnosti (povinnosti k náhradě škody) v souvislosti s dodávkami elektřiny.

24. 9. 2014

JŠK se podílelo na Prague Summer School on International Business Transactions

JŠK se v létě podílelo na mezinárodním projektu Prague Summer School on International Business Transactions (Letní škola mezinárodních obchodních transakcí www.praguesummerschool.org), jehož 2. ročník probíhal pod záštitou MPO a patronátem IES FSV UK.
Prague Summer School on International Business Transactions je unikátní projekt, který kombinuje to nejlepší, jak z právnické, tak z obchodní oblasti, s cílem poskytnout studentům co nejpraktičtější dovednosti. Na rozdíl od standardní výuky, která je zaměřená primárně na teoretické znalosti, Prague Summer School je projektem založeným na praxi, kde se studenti zapojí i do konkrétních obchodních transakcí.

31. 8. 2014

JŠK zastupovala skupinu FINEP

Od února 2014 zastupovala JŠK developerskou skupinu FINEP při přípravě a vyjednávání dlouhodobého nájmu a rekonstrukce historické budovy Lannova Paláce v Praze, vlastněné ČSSD. Celá transakce byla úspěšně dokončena v červenci tohoto roku.

31. 7. 2014
« Předchozí 1 9 18 26 30 31 32 33 34 Následující »