CZEN

Aktuality

Seminář Corporate Governance: Řízení funkcí z právního a daňového pohledu

JŠK připravilo ve spolupráci s IB Grant Thornton Consulting seminář zaměřený na novou úpravu corporate governance a souběhy pracovního poměru a členství ve statutárních orgánech společnosti z právního a daňového pohledu. Seminář proběhl v úterý 11.11.2014 v prostorách HOLIDAY INN Prague Congress Centre, Na Pankráci 15/1684, 140 21 Praha 4.
Přednášejícími byli společník JŠK, Tomáš Doležil, advokátka JŠK, Helena Hailichová, a vedoucí oddělení daňového poradenství IB Grant Thornton, Gabriela Magsumová. Seminář uzavřel host Petr Petr Kudlák z AON svým příspěvkem o příslušných důsledcích vztahujících se k pojištění členů statutárních orgánů.

11. 11. 2014

Beseda s Břetislavem Turečkem

JŠK zorganizovala pro své spolupracovníky nevšední setkání s Břetislavem Turečkem, českým novinářem, vysokoškolským učitelem a bývalým zpravodajem Českého rozhlasu na Blízkém východě. Beseda nabídla kromě dobrého afgánského občerstvení a vína, i zajímavou diskuzi na téma aktuální situace na Blízkém východě a vliv islámského státu ve světě.

5. 11. 2014

Marta Fišnerová je spoluautorkou článku o Právních regulacích Big Data

Big data dnes představují jeden z největších pojmů v oblasti ICT. S tímto rostoucím fenoménem je spojena i řada otázek týkajících se jejich regulace. Marta Fišnerová, advokátka JŠK, se touto problematikou již zabývala v minulosti jako spoluautorka článku o Právních regulacích Big Data. Článek vyšel v říjnovém vydání časopisu IT Systems.

Právní regulace Big data
30. 10. 2014