CZEN

Aktuality

Jsme Ježíškova vnoučata!

Novinářka Ludmila Hamplová se rozhodla v rámci projektu Ježíškova vnoučata splnit přání 91 letému panu Oldřichovi Syrovému z Lysé nad Labem. Ten zamlada sportovně létal a moc si přál si to zopakovat. Partner naší advokátní kanceláře Roman Kramařík mu velice rád vyhověl, ujal se role pilota a průvodce a v sobotu s příznačným datumem 17. 11. se za krásného počasí mohl vyhlídkový let uskutečnit.

A protože i my ostatní v JŠK chceme podpořit Ježíškova vnoučata, uspořádali jsme mezi zaměstnanci finanční sbírku, (na kterou vedení JŠK reagovalo příspěvkem v podobě zdvojnásobení vybrané částky), a rozhodli jsme se pro zahradní houpačku, kterou věnujeme klientům denního stacionáře Pečovatelského centra na Praze 7. Už se moc těšíme na předání a vy se můžete těšit na fotky z něj.

Ježíškova vnoučata jsou projekt Českého rozhlasu. Propojuje lidi v domovech a dalších státních i nestátních zařízeních pro seniory s dárci, kteří se rozhodnou jim na vlastní náklady splnit přání nebo poskytnout věcný dar.

19. 11. 2018

JŠK partnerem Tilia Impact Ventures

Naše advokátní kancelář se stala hrdým partnerem investičního fondu Tilia Impact Ventures. Jedná se o první fond v České republice zaměřený na podporu sociálních podniků, jejichž business modely jdou ruku v ruce s významným a měřitelným společenským dopadem. Cílem fondu je rozvíjet sektor investic do společensky prospěšných podniků a podpořit sociální inovátory, kteří chtějí svůj dopad významně šířit s pomocí finančně udržitelného obchodního modelu.

15. 10. 2018

PONTES Prague Retreat 2018

V rámci akce PONTES Prague Retreat 2018 jsme o víkendu přivítali naše kolegy ze sítě PONTES the CEE lawyers na společném setkání v Praze. Dorazilo téměř 60 zástupců kanceláří z Bratislavy, Bukurešti, Budapešti, Sofie, Vídně a Varšavy. Všem moc děkujeme, byli jste skvělí a těšíme na PONTES Retreat 2019 v Polsku!

Momentky z akce si můžete prohlédnout zde.

24. 9. 2018