CZEN

Aktuality

Okřídlený lev vlétá do posledního týdne mise

Pokus o první sólový oblet světa československým pilotem vstupuje do závěrečné fáze. Aviatik a partner advokátní kanceláře JŠK Roman Kramařík zítra v poledne startuje na nejdelší úsek nad vodou (Atlantický oceán) z kanadského Halifaxu na Azorské ostrovy. Poté jej čeká přelet do Spojeného království, Německa a v sobotu do Prahy. Na své cestě už 3x překonal stávající český rekord v letu na vzdálenost.

Více informací zde.

4. 9. 2018

JŠK nově partnerem Českých lídrů

Naše advokátní kancelář se od září 2018 stává hrdým partnerem projektu Ocenění českých lídrů. Tento projekt v rámci všech krajů ČR hodnotí největší ryze české společnosti, zástupce úspěšných a transparentních firem, které mají roční obrat převyšující 200 milionů korun a alespoň 50 zaměstnanců. Společnosti jsou nominovány a vybírány na základě ratingu prestižní mezinárodní společnost CRIF – Czech Credit Bureau. Firmy jsou sdružené v Klubu Lídrů, díky kterému vznikla platforma pro setkávání majitelů českých firem s vynikajícími ekonomickými výsledky jako prostředí pro rozvoj byznysu a spolupráce.

Více informací o projektu najdete na www.oceneniceskychlidru.cz.

3. 9. 2018

Okřídlený lev vzlétá

Několik měsíců příprav je u konce. Pokus o první sólový oblet světa československým pilotem startuje. Před pilotem Romanem Kramaříkem, partnerem advokátní kanceláře JŠK, jsou tři oceány, oblasti s monzunovým deštěm, ale i chladná Aljaška či teplé oblasti dálného východu. Celková trasa měří zhruba 22 tisíc námořních mil.

Více informací zde.

25. 7. 2018
« Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 18 26 34 Následující »